meplus-ret-tm.png Cevaplar


ConvaTec misyonunun bir parçası olarak, ostomili bireylere ihtiyaçları olan birçok alanda destek oluyoruz.

Doğru eğitim ve destek programı ile stoma ile yaşamak kolaylaşır. me+ ile bunu nasıl yapacağınız konusunda yanlız kalmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Bugün katılın, tecrübeli bir ekip tarafından sağlanan ve ihtiyacınız olan tüm bilgilere kavuşun.  me+ programına katılım çok kolay. Sadece 444 51 69 nolu çağrı merkezimizi arayabilir ya da buradan üye olabilirsiniz.

me+ projesi kapsamında, web sitemiz ile geniş bilgiler sunarken, Benim Hikayem Sosyal Sorumluluk Projesi ile stomayla yaşam konusunda örnek hikayeleri sizlerle buluşturuyoruz.

Ayrıca ülkemizde bir ilki gerçekleştirerek, ostomili bireyler ve ailelerine yönelik hazırladığımız Kontak yayını, birçok konuda ihtiyaç duyabileceğiniz konulara ve röportajlara yer veriyor.

Yapılan ostomili birey bilgilendirme toplantılarında, hem uzmanlara sorular soruyor hem de ostomili bireylerden yaşama dair pratik bilgiler edinme fırsatı yakalıyorsunuz. Konu ile ilgili bilgi almak için sitemizdeki ilgili alanı ziyaret edebilir veya Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz  444 51 69.

Ostomiyle yaşam maceranızda sizlere destek olmak, ilham vermek ve ihtiyacınız olan ürünleri sağlamak üzere buradayız.