KESMENİZ GEREKEN TEK ŞEY KESMEKTİR.

Cilt bariyerinizi kesmek bir görev gibi görünebilir. Cildinizi vücut çıktılarına maruz bırakacak boşluklar bırakmadığınızdan emin olmak ve sızıntıya karşı koruma sağlayacak kadar güçlü bir yalıtım oluşturmak stresli olabilir.

Elle şekillendirilebilen ConvaTec Moldable TeknolojisiTM adaptör/cilt bariyeri kullandığınızda, boşluklar ve güvenli sızdırmazlık konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Bırakın cilt bariyerindeki patentli teknoloji bununla ilgilensin.

TÜM FARK YARATAN FARKLAR

The difference that make all the difference checkmark icon

LEAK-LOCKTM Teknolojisi

Türünün ilk örneği olan sızıntı kilitleyen "LEAK-LOCK™" sistemi, maksimum sızıntı kontrolü için rahat bir "balıkçı yaka" etkisi sağlar. Üstün bariyer, sıvı çıkışını emer ve nihai güvenlik için stoma çevresinde şişer.

The difference that make all the difference checkmark icon

PATENTLİ REBOUNDING MEMORY TEKNOLOJİSİ

Patentli Rebounding Memory Teknolojisi™, boyut dalgalanmalarına yanıt vererek , özel bir uyum ile stomanızı sarar.

The difference that make all the difference checkmark icon

ÜZERİNİZDE KALIR

Cilt bariyerlerimiz/adaptörlerimiz size gönül rahatlığı sağlamak ve onları güvende tutmak için beğenilen medikal yapıştırıcılarımız Durahesive® ve Stomahesive® ile yapılmıştır.

The difference that make all the difference checkmark icon

CİLDİNİZİ KORUR

Elle şekillendirilebilen cilt bariyerlerimiz/adaptörlerimiz cildinizi korur. Klinik bir çalışmada, stoma çevresindeki cilt komplikasyonlarını önlediği ve iyileştirdiği kanıtlanmıştır1.

%95ConvaTec Elle şekillendirilebilen cilt bariyerleri/adaptörleri ile başlayan kişilerin ciltlerini %95 sağlıklı tuttu1.

%86ConvaTec Elle şekillendirilebilen cilt bariyerleri/adaptörüne geçen kişilerin %86'sının peristomal cilt durumlarını iyileştirdi1.

1Maria Teresa Szewczyk, MD, PhD; Grazyna Majewska, RN, ETN; Mary V.Cabral, MS, FNP-BC, CWOCN-AP; and Karin Holzel-Piontek, RN; The Effects of Using a Moldable Skin Barrier on Peristomal Skin Condition in Persons with an Ostomy: Results of a Prospective, Observational, Multinational Study, Ostomy Wound Management 2014;60(12):16-26.

Trilaminate button image layer

ConvaTec Moldable Teknolojisi hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın

KAYGI BARİYERİNİZİ AŞIN.

ConvaTec olarak, ostomi bakımınız konusunda hissedebileceğiniz endişeyi anlıyoruz. Aileniz ve arkadaşlarınızla birlikte olmak, bir yerlere gitmek ve bir şeyler yapmak istiyorsunuz, ancak torbanızı değiştirmeniz gerektiğinde sızıntı veya evden uzakta olma konusunda endişelenebilirsiniz.

 

Ancak ConvaTec Moldable Technolojisi™ Cilt Bariyerimiz/adaptörümüz, daha basit ve daha kolay uygulanabilir olduğu için endişeyi ortadan kaldırabilir ve her günün tadını çıkarmak için daha fazla zamanınız olabilir. Aslında, bir tüketici araştırmasında, ankete katılan hastaların %902, Moldable ürünlerin, kesilebilir ürünlere göre değiştirmesinin daha kolay ve daha hızlı olduğunu kabul etti. Ürünün güvenli yalıtımı ile kazalar hakkında daha az endişe duyacak ve dışarı çıkıp gününüzü yaşamak için kendinize güveneceksiniz.

Ostomi torbası kullanmak konusunda hissedebileceğiniz endişeyi anlıyoruz. Çok şey yapmak istiyorsun. Sızıntı endişenizin sizi istediğiniz şeyleri yapmaktan alıkoymasına izin vermeyin.

 

Moldable TeknolojisiTM Cilt Bariyerimiz/adaptörümüz, kesmenize gerek kalmadan size güvenli bir yalıtım sağlar. Size günün tadını çıkarmak için daha fazla zaman verir.

 

Bir tüketici araştırmasında, ankete katılan hastaların %902, elle şekillendirilebilen Moldable ürünlerin, kesilebilir ürünlere göre değiştirmesinin daha kolay ve daha hızlı olduğunu kabul etti. Ürünün güvenli yalıtımı ile kazalar hakkında daha az endişe duyacak ve dışarı çıkıp gününüzü yaşamak için kendinize güveneceksiniz. Bu yüzden dışarı çıkın ve hayatınızın tadını çıkarın, kazalar hakkında daha az endişe edin.

2Consumer sampling survey, N-61, ConvaTec Inc. February 2021, data on file

NASIL ÇALIŞIR

OC MoldableTechnology US Moldable Image Mobile Section 4 Step 1 2021 06

Geriye yuvarla

Sadece ayarlanabilir ürünü başparmaklarınla geriye doğru yuvarlayın. Makas yok, kesme yok, tahmin yok.

OC MoldableTechnology US Moldable Image Mobile Section 4 Step 2 2021 06

Cilt bariyerini/adaptörü Uygula

Cilt bariyerini/adaptörü stomanızın üzerine cildinize uygulayın.

OC MoldableTechnology US Moldable Image Mobile Section 4 Step 3 2021 06

Geriye katlama ve Dönüş

Elle şekillendirilebilen adaptörlerimiz hafifçe geriye katlanarak dönecek ve stomanızı güvenle saracaktır.

OC MoldableTechnology US Moldable Image Mobile Section 4 Step 4 2021 06

LEAK-LOCK Aktif

Sızıntı kilitleyen LEAK-LOCK™ "balıkçı yaka", stomanın etrafında hafifçe şişmek için sıvı çıkışını emebilir ve daha fazla sızıntı koruması için rahat bir uyum sağlar.

BUGÜN DENEYİN

Hiçbir şeyi kesmeniz gerekmediğinde hayatın nasıl olduğunu görün. Ücretsiz numunenizi istemek için bu kısa formu doldurun. Ve her zaman olduğu gibi, ürün uzmanlarımız 444 51 69 ile bir telefon kadar uzağınızda. Ekibimiz destek, anlayış ve fikirlerle hazırlar, böylece hayattaki her şeye evet diyebilirsiniz.