Yasal Uyarı

Bu internet sitesinin tüm içeriğinin mülkiyeti veya kontrolü ConvaTec Ltd. ve/veya ConvaTec Inc.'e (beraber "ConvaTec" olarak anılacaktır) aittir ve tüm dünyada telif hakları kanunlarınca korunmaktadır. Sadece kişisel kullanım için içerikleri indirebilirsiniz, ancak içeriğin değiştirilmesine veya daha fazla çoğaltılmasına izin verilmez. Tüm telif hakkı, ticari marka ve diğer tescil bildirileri, olduğu gibi bırakılmalı ve ConvaTec, içeriğin kaynağı olarak belirtilmelidir. Aksi halde içerik, ConvaTec'in ön yazılı izni olmaksızın hiçbir şekilde kopyalanamaz veya kullanılamaz.

CONVATEC, BU İNTERNET SİTESİNE GÜNCEL VE DOĞRU BİLGİLER EKLEMEK İÇİN TÜM MAKUL ÇABAYI GÖSTERECEKTİR, ANCAK SAĞLANAN BİLGİLERİN DOĞRULUĞUNA, GEÇERLİLİĞİNE VEYA EKSİKSİZLİĞİNE İLİŞKİN HİÇBİR BEYANDA BULUNMAZ, GARANTİ VEYA GÜVENCE VERMEZ. CONVATEC, BU İNTERNET SİTESİNE ERİŞİMİNİZDEN VEYA ERİŞEMEMENİZDEN YA DA BU İNTERNET SİTESİNDE SAĞLANAN HERHANGİ BİR BİLGİYE (TIBBİ BİLGİ VEYA BAŞKA BİR BİLGİ) GÜVENMENİZDEN KAYNAKLANAN HİÇBİR HASAR VEYA YARALANMADAN SORUMLU TUTULAMAZ. LÜTFEN, HERHANGİ BİR TEDAVİYİ VEYA İLACI ALMADAN VEYA BIRAKMADAN ÖNCE DAİMA BİR SAĞLIK UZMANINA DANIŞIN. BU SİTEDE ÖNERİLEN TÜM TEDAVİLER VE İLAÇLAR, SADECE EMSAL AMAÇLIDIR VE HİÇBİR DURUMDA SİZ VEYA BAŞKA HERHANGİ BİRİNİN HANGİ TEDAVİLERİ VEYA İLAÇLARI ALMASI VEYA BIRAKMASI GEREKTİĞİNE KARAR VERMEK İÇİN BU SİTENİN İÇERİĞİNE GÜVENMEYİNİZ. SAĞLIK DURUMUNUZ HAKKINDA HERHANGİ BİR SORUNUZ VEYA ENDİŞENİZ VARSA HER ZAMAN BİR SAĞLIK UZMANINA  (YANİ DOKTORA, HEMŞİREYE, TIBBİ DANIŞMANA VB) DANIŞIN. ŞÜPHEYE MAHAL VERMEMEK İÇİN BU YASAL UYARIDAKİ HİÇBİR ŞEY, CONVATEC'İN İHMALİNDEN KAYNAKLANAN ÖLÜM VEYA KİŞİSEL YARALANMALAR İÇİN CONVATEC YÜKÜMLÜLÜĞÜNÜ SINIRLAMAYACAKTIR.

Bu internet sitesi, başka sitelere bağlantılar veya referanslar içerebilir, ama ConvaTec bu sitelerin içeriğinden hiçbir şekilde sorumlu değildir ve bu içerikten kaynaklanan hiçbir hasardan veya yaralanmadan sorumlu tutulamaz. Diğer sitelere verilen her tür bağlantı, sadece bu internet sitesinin kullanıcılarına kolaylık sağlamak amacıyla verilmiştir.

Bu internet sitesinde yer alan ticari markalar, hizmet markaları, ticari adlar, ticari takdim şekilleri ve ürünler, Amerika Birleşik Devletleri'nde ve uluslararası olarak korunmaktadır. ConvaTec ürünlerine ve hizmetlerine ilişkin tüm ticari markaların sahibi ConvaTec Inc.'tir. Bunlardan hiçbiri, ConvaTec ürünlerini veya hizmetlerini tanımlamak dışında ConvaTec'in yazılı ön izni olmaksızın kullanılamaz. Tüm diğer ticari marka sahiplerinin hakları tanınır.

Bu internet sitesine yolladığınız veya başka bir şekilde ConvaTec'e elektronik posta, telefon, posta, faks, mesaj veya başka bir yolla ilettiğiniz tüm iletişimler ne oldukları fark etmeksizin gizlilik içinde ele alınacak ve sadece ConvaTec veya ConvaTec ile sözleşmeleri olan diğer kurumlar tarafından kullanılacaktır ve biz/onlar, ilgili iletişimlerde açıklanan her tür fikir, buluş, konsept, teknik veya teknik bilgi dahil tüm bu iletişimlerin içeriğini mal veya hizmet geliştirme, üretme ve/veya pazarlama dahil her tür amaç için kullanmakta özgür olacağız.

Bu internet sitesi, 18 yaş üstü ziyaretçiler düşünülerek hazırlanmıştır. Bu internet sitesi, bilerek 18 yaş ve altı ziyaretçilerden kişisel kimlik bilgilerini toplamayacaktır.

Bu internet sitesine veya başka yollarla ConvaTec'e iletişim gönderenler, gerçekliği ve doğruluğu da dahil bunların içeriğinden ve sağladığı bilgilerden sorumludur. Bu internet sitesi, ziyaretçilerine bir hizmet olarak sağlanmıştır. ConvaTec, istediği zaman herhangi bir nedenle kimseye ön bildirimde bulunmaksızın bu sitenin içeriğini silme, değiştirme veya zenginleştirme hakkını saklı tutar.

ConvaTec Limited