me-plus-logo-white.png

Hizmetler ve Bakım

Ostomiyle yaşam maceranızda me+ ile sizlere destek olmak, ilham vermek ve ihtiyacınız olan ürünleri sağlamak üzere buradayız.

Sadece ürün sağlamanın ötesinde — me+ kendi istediğiniz şekilde yaşayabilmeniz için ostomiyle yaşamınızda ihtiyacınız olan kaynakları sunar.

Başta ostomiyle yaşamak tüm hayatınızın değişmesi gerekiyor gibi hissettirebilir. Birçok farklı duygunuzun ve sorunuzun olması doğaldır. Ama yalnız değilsiniz. me+ ile, kendi tarzınzda yaşamanız için gerekli olan destek, ilham ve fikirleri sizlere sunuyoruz. Çünkü inanıyoruz ki sizi siz yapan şey ilgi alanlarınız, hobileriniz, arkadaşlarınız ve sizi eşsiz yapan diğer şeyler — ostominiz değil. Ve tüm bunlara geri dönmeniz için size yardım etmek üzere buradayız.  

me+ a e posta ve telefonla ulaşabilirsiniz.  

Telefon: 444 51 69 (Hafta içi, 09:00-18:00 )

E posta: musterihizmetleri@convatec.com

me-plus-intro.jpg

meplus-ret-tm.png bakım

me-plus-care.jpg

me+ bakım Tanışma Çantası ürünlerinizi her zaman kolayca yanınızda taşımanızı sağlarken beraberinde gelen Kontak dergi ve broşürler ihtiyacınız olan tüm bilgi ve rehberliği size sunuyor olacak.

Aldığınız doğru destek kendinizi güçlü ve güvende hissetmenizi sağlar- gelecek olana hazır olursunuz. Bu yüzden size özel me+ bakım Tanışma Çantası ilerleyen günlerde ostominizle daha rahat yaşamanız için yol gösterir.

Ostomi bakımının her adımında size destek oluyoruz.

Stomayla yaşamaya alışmak zaman alabilir - bazen nereden başlayacağını bilmek zordur. me+ destek ile, gelen günlerdeki sorularınıza yanıt almak daha kolay olacak. İhtiyacınız olan bir telefon uzaklıkta. Satış ofislerimizden bilgi alabilir, çağrı merkezimizi 444 51 69  nolu numaradan arayabilirsiniz

me-plus-support.jpg
online resources.JPG

Online kaynaklar stomayla yaşamda yardımcı olabilir. 

Stomalı hayata başlarken sorularınız olması doğaldır. Bu yüzden sorularınıza cevap olacak, içten ve sürekli güncellenen me+ cevaplar bölümünü oluşturduk. Güveninizi tekrar kazanmanız ve stomanızla rahat bir yaşam için ihtiyacınız olan güncel bilgileri paylaşmak üzere dizayn edildi — tek bir adreste, ne zaman ihtiyacınız olursa. me+ cevaplar bölümünün içerdiği konular:

  • Stoma bakımı
  • Torba uygulama rehberi
  • Beslenme
  • Yaşama dair konular

Daha fazla bilgi için stomayla yaşamak bölümünü ziyaret ediniz

meplus-ret-tm.png stil

Ostomysecrets® kendinizi harika ve güvenli hissetmenizi sağlar — böylece dışarı çıkıp sevdiğiniz şeyleri yapabilirsiniz.

Kim demiş stomalı yaşamın tarzı olmaz, gösterişli hatta seksi olamaz diye? me+ stil ile stomanızı hantal belki rahatsız kıyafetlerin altında saklamak zorunda değilsiniz.. Ostomysecrets, ostomili bireyler için özel kıyafetler üretir. Mayodan kadın iç çamaşırına, erkekler için şort tipi çamaşırlara başka yerde bulamayacağınız bir koleksiyon.

Ostomysecrets.com adresini ziyaret ederek hizmet verilen ülkelerde alışveriş yapabilirsiniz

me-plus-style.jpg

meplus-ret-tm.png topluluğu

me-plus-community-2.jpg

Nasıl spor yapacağınızdan, arkadaşınızla buluşurken neye dikkat etmeniz gerekeceğine kadar bir çok konuda diğer ostomili bireyler size yol gösterebilir.

Bazen en iyi tavsiye sizinle aynı süreçlerden geçmiş birinden gelir. me+ topluluğu size Benim Hikayem Sosyal Sorumluluk Projesini sunar — ConvaTec tarafından 30 yıldan fazla süredir desteklenen ve ostomiyle yaşayan bireylerin ilham veren hikayelerinin paylaşıldığı platform. Kişisel hikayeleri ve daha fazlasını dilerseniz Kontak dergide de bulabilirsiniz

Tüm hikayeler online olarak sizi bekliyor.

Türkiye'den Hikayeler

Yurtdışı örnekler için burayı ziyaret ediniz

meplus-ret-tm.png
me+ ile sizi siz yapan şeyleri yapmaya tekrar başalyabilirsiniz.

me+™ sistemine üye olduğunuzda size özel danışmandan, ürün, yaşam tarzı ve beslenme gibi konularda geniş bilgiye kadar ihtiyacınız olan tüm değerli kayak ve destek parmaklarınızın ucundadır. Tek başınıza keşfetmek zorunda değilsiniz. Hemen bugün katılın ve sizi siz yapan şeyleri tekrar yapmaya başlamanıza yardım etmemize izin verin.