Ostomi Ürün Seçme Klavuzu

Ücretsiz Kayıt Olun

Convatec, zorlu tıbbi koşullara sahip insanlara hizmet etme ve onları destekleme konusunda tutkuluyuz. Aktif olarak dinliyor ve ihtiyaçlarını karşılıyoruz: derin empati göstererek ve kazandığımız içgörüyü yenilikçi ve güvenilir çözümler geliştirmek ve paylaşmak için kullanıyoruz.

Ostomi Ürün Seçme Klavuzu

Sağlık profesyonellerini destekleme çalışmalarımız kapsamında, hastalarınızın bakımı için hasta değerlendirme aracı ile doğru çözümü sunarak “kişiye özel bakım planı” sunmanıza yardımcı olacak, stoma cerrahisi sonrası rehabilitasyona yardımcı olacak ve bu sayede hastaların yaşam kalitesini iyileştirecek, bir ürün seçim aracı geliştirdik. Ürün seçim kılavuzu çevrimiçi olarak kolayca erişilebilir.

Ostomi Ürün Seçme Klavuzu

Ürün Seçim Kılavuzu, hastaların stoma durumunu 4 faktöre göre değerlendirir:

Algoritma, ana hedefi olan stoma hastaları için "Cilt Koruma" hedefine ulaşmak için Ostomi torbasında doğru cilt bariyerini seçmeyi amaçlar.

Nasıl çalışır?

Doğru konveksliği seçmek için Stoma Çıkıntısı, Karın şekli ve Stoma Açısı değerlendirilir

Farklı konvekslik türleri için gereksinim, çıkıntı veya geri çekilme derecesine, karın düzleminin durumuna ve stoma açıklığının konumuna bağlıdır.

Hastanızın Stoma Çıkıntısını seçin

Hastanızın Stoma Açısını seçin

Hastanızın Karın Durumunu seçin

Hastanızın Stoma Şeklini seçin

Ürün Seçimi

Bu değerlendirme aracı, cilt korumasını etkileyen temel faktörleri kontrol etmenizde size rehberlik edecektir.

ConvaTec web sitesindeki ürün bilgilerine tek tıkla ulaşabilir, stoma özelliklerine göre hastalarınız için size önerilen ürünler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Bağlantı talebinizi ConvaTec müşteri uzmanımıza da gönderebilirsiniz. Deneyimli personelimiz ConvaTec ürünleri hakkında daha fazla bilgi vermek için sizinle iletişime geçecektir.

ConvaTec'in ürün seçim kılavuzu, ConvaTec'in geniş ürün portföyünden hastalarınız için en uygun ostomi ürününü önerecektir.

Ücretsiz Kayıt Olun

Şimdi Kayıt Olun