Flexi-Seal™ FMS

Fekal İnkontinans

 

 

 

Fetal inkontinans yönetimini önemli oranda geliştirir

Flexi-SealTM Fekal Yönetim Sistemi (FMS), sıvı veya yarı sıvı dışkı inkontinansı olan, yatalak veya hareketsiz hastalar için endike geçici bir tahliye sistemidir.

Fekal maddenin güvenli ve etkin bir biçimde toplanması ve dağıtılması, hastaların yaralarının fekal bulaşıdan korunması, ve hem deri bütünlüğünün bozulması hem de enfeksiyonun yayılma riskinin azaltılması için tasarlanmıştır.

Bu kullanımı kolay sistem; pedler, hasta altı bezleri, fekal torbalar ve rektal tüpler gibi geleneksel fekal inkontinans yönetim yöntemlerine mükemmel bir alternatif sağlar.

Flexi-SealTM FMS yumuşak bir silikon kateter, şırınga ve toplama torbasından oluşur. Bir uçta, yumuşak silikon kateterde rektuma takılan retansiyon balonu bulunur. Diğer uçta ise, toplama torbasını bağlamak için kullanılan kateter konektörü yer alır. Flexi-SealTM FMS; 1 yumuşak silikon kateter hortum düzeneği, 1 şırınga ve 3 toplama torbası içerir.

 

Daha fazla bilgi:

Eğitim ve Destek:

 

Fekal yönetim sistemlerinde SIMPLY BETTER SENSE™ duyuruldu
Komplikasyonları azaltın ve maliyetleri düşürün Müşteri Hizmetleri


Basınç Ülserleri – Semptomu değil, nedeni ortadan kaldırın
Fekal inkontinansın başlamasından sonra çok hızlı bir şekilde, basınç ülserine yol açabilen cilt bozuklukları ortaya çıkabilir.


Nozokomiyal Enfeksiyon – Gittikçe daha sık rastlanan bir sorun
Zarar vermeden önce C. DIFFICILE bakterisini baskılayın.


Müşteri Hizmetleri

Daha fazla bilgi almak veya numune sipariş etmek için için 444 51 69 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçin..